Konkurs na Dzień Ojca – trofea sportowe

KONKURS na Dzień Ojca

Wspólnie z marką biżuterii męskiej zubiro.com przygotowaliśmy dla najmłodszych szybki konkurs z okazji Dnia Ojca. Już 23 czerwca będziemy obchodzić dzień naszych wspaniałych tatusiów. Tutaj liczymy także na ich pomoc i wspólny udział w zabawie

W tym konkursie możecie wygrać eleganckie spinki do mankietów z indywidualnym grawerem. Niżej prezentujemy ich zdjęcia oraz przykładowe grawery:

Konkurs polega na zamieszczeniu w komentarzu pod postem na FB Biegi dla dzieci zdjęcia dziecka ze zdobytymi trofeami sportowymi. Mogą być to medale lub ulubiony medal, mogą to być dyplomy, statuetki lub puchary. Wybór najciekawszego zdjęcia przekazujemy w ręce naszego dziecka. Dodając zdjęcie możecie zamieścić od razu informację jaki tekst chcecie wygrawerować na spinkach.

Na zdjęcia czekamy do godziny 20:00 w niedzielę (18 czerwca), wtedy też wyłonimy zwycięzcę.
Serdecznie zapraszam do zabawy „KONKURS na Dzień Ojca” na profilu FB Biegi dla dzieci

Ogłaszamy zwycięzcę!

Gdybyśmy tylko mogli odegralibyśmy fanfarę na cześć zwycięzcy w naszym konkursie z okazji Dnia Ojca 🙂
Został nim… chłopczyk z poniższego zdjęcia. Dziękujemy mamie Magdalenie Nowak za zamieszczenie fotki i wzięcie udział w konkursie oraz serdecznie gratulujemy.

Przesyłam duże podziękowania dla wszystkich, którzy wykazali aktywność. Zapewne jeszcze nie raz zagoszczą na moim blogu ciekawe konkursy, więc zapraszam do obserwowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *