To My tworzymy ten blog


Witajcie serdecznie na naszym blogu. Prowadzimy go rodzinnie: ja – Magda – mama 9letniej Bianki (to ja organizuję wyprawy na biegi, wyszukuję ciekawych imprez dla naszych najmłodszych sportowców), Maciej – mój mąż, który pasjonuje się fotografią – to on robi dla Was fotorelacje z biegów oraz moja córa Bianka, która kilka lat temu załapała bakcyla do biegania i dała nam duży bodziec, by tworzyć wspólnie ten blog.

Bieganie, jako stały punkt naszego życia, pojawił się kilka lat temu. Mąż namówił mnie, ja dziecko i tak od dłuższego czasu biegamy wspólnie. Oczywiście biegi nie są jedną formą aktywnego spędzania przez nas czasu. Staramy się zahaczyć o wszystko i jak najwięcej form uprawiania sportu pokazać naszemu dziecku. Na stałe towarzyszą nam rowery (używamy je praktycznie codziennie, przez cały rok w drodze do szkoły, na zakupy, do pracy czy podczas weekendowych wycieczek po lesie). Jeździmy na rolkach, deskorolkach i łyżwach. Pływamy, gramy w kosza, piłkę nożną, a w ostatnim czasie nasza córa rozpoczęła przygodę z lekkoatletyką – skoki wzwyż i w dal.

Mieszkamy w Poznaniu i najwięcej imprez biegowych zaliczmy właśnie tutaj. Gdy mamy dłuższy weekend staramy się wyjeżdżać w głąb Wielkopolski i odwiedzać mniejsze miejscowości. Biegi w takich miejscach są świetnie zorganizowane, kameralne i zazwyczaj w pięknym otoczeniu przyrody.

Spędzanie aktywnie czasu wśród miłych ludzi jest wielkim skarbem i przyjemnością. Staramy się to robić jak najczęściej i w każdej wolnej chwili planujemy kolejne wyprawy.

biegi dla dzieci i młodzieży

Zatem moi mili czytelnicy będziemy tutaj zamieszczać swoje refleksje i spostrzeżenia odnośnie biegania, biegów, imprez sportowych i tego co dzieje się na bieżąco wokół nas. Będziemy Was informować o nadchodzących wydarzeniach przede wszystkim biegowych, ale nie zabraknie również wzmianek o zawodach pływackich, triatlonach dla najmłodszych czy ścigania się na np. rolkach.

Zapraszamy serdecznie do przyjemnej lektury i do zobaczenia na nadchodzących biegach!

Magda, Bianka i Maciej