Bieg Zajączka Wielkanocnego – 1 z 4 biegów organizowanych przez „Maratończyk” Poznań

Bieg Zajączka Wielkanocnego

Jest wiele biegów oraz cyklów biegów w Wielkopolsce dla dzieci, które mogę z przyjemnością Wam polecić. Jednym z nich jest cykl czterech biegów organizowanych przez klub „Maratończyk” Poznań.

W skład cyklu biegów wchodzą: Bieg Walentynkowy, Bieg Zajączka Wielkanocnego, Nocny Bieg Świętojański oraz Bieg Mikołajkowy. Są to biegi okolicznościowe związane z konkretnymi datami w naszym kalendarzu. Uczestnictwo w każdym z tych biegów to wielka przyjemność dla dzieciaków oraz rodziców. Są świetnie zorganizowane, dobrze dobrane roczniki i długości tras. Na każdym z biegów dziecko otrzymuje drukowany numer startowy, piękny odlewany medal, który zdecydowanie wyróżnia się wśród pozostałych. Medale są dokładnie takie same jak dla dorosłych którzy startują na dłuższych trasach.

Każdy z tych biegów to osobna impreza i na każdą z nich można zapisać dziecko z osobna. Same zapisy są łatwe i odbywają się przez internet. Są to biegi płatne, ale w rozsądnej cenie 15 zł. Oprócz medali dla każdego dziecka, organizatorzy przygotowali również puchary oraz dyplomy za pierwsze 3 miejsca w każdej kategorii wiekowej – osobno dla chłopców i osobno dla dziewczynek. Dekoracja dzieci następuje po każdej turze biegów, więc nie trzeba długo czeka na wręczanie trofeów.

Biegi odbywają się w różnych lokalizacjach i mają charakter przełajowy. Bieg Zajączka Wielkanocnego odbywa się ścieżkami wzdłuż Stawu Olszak, Bieg Mikołajkowy i Świętojański nad nad jeziorem Strzeszyńskim w Poznaniu, a Bieg Walentynkowy nad jeziorem Rusałka.

W tym roku przed nami jeszcze III Nocny Bieg Świętojański, który odbędzie się 24 czerwca 2017 oraz IV Bieg Mikołajkowy Poznań, który startuje 2 grudnia 2017. W tym roku będziemy tam razem z Wami.

Zobaczcie koniecznie fotorelację z: III Bieg Zajączka Wielkanocnego, który odbył się 15 kwietnia 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *