Bransoletki dla dzieci z grawerem

bransoletki dla dzieci

Dzieci to nasze skarby, o które dbamy najbardziej. Troszczymy się o ich bezpieczeństwo i niejednokrotnie martwimy się jak zniknął z zasięgu naszego wzroku. Rozpoczęły się właśnie wakacje, a przed nami długie letnie wypady nad morze, za granicę lub w góry. Podczas takich wypraw nie spuszczamy naszych pociech z oczu. Możemy jednak w łatwy sposób zapewnić im choć odrobinę bezpieczeństwa, a dla nas chwilę spokoju. Bransoletki dla dzieci – to właśnie o nich co nieco dzisiaj napiszemy.

Świetnym rozwiązaniem będą bransoletki dla dzieci z indywidualnym grawerem. Dziecko będzie zadowolone z takiego rozwiązania i spokojne, że ma przy sobie niezbędne informacje takie jak numer telefonu do mamy lub taty. Na dyskretnej bransoletce możemy zamieścić imię, nazwisko, adres i numery kontaktowe w razie zaginięcia. Często noszenie przy sobie telefonu nie jest wygodnym rozwiązaniem. Niektóre dzieci są też zbyt małe, by korzystać jeszcze z takiego urządzenia. Również dla osoby, która odnajdzie nasze dziecko jest to informacja od razu widoczna i bardzo szybko może zareagować i skontaktować się z rodzicami.

Jaką bransoletkę wybrać dla dziecka?

Tutaj wybór jest duży. Oczywiście wygląd i rozmiar musimy dopasować do wieku dziecka. Bransoletki dla maluszków polecamy te wykonane z przyjemnego kauczuku, natomiast dla starszych dzieci mogą być wykonane na skórzanym pasku lub stalowe.

Takie bransoletki nie uczulają, są przyjemne i wygodne w codziennym noszeniu. Świetnie sprawdzą się podczas kąpieli w morzu, jaki i podczas uprawiania wakacyjnych sportów. Większość modeli można skrócić i dopasować do obwodu nadgarstka.

Można też dobrać swój ulubiony kolor lub postawić na klasykę w czerni i brązach.

Jakie informacje zamieścić na bransoletce?

Na bransoletkach dla dzieci powinniśmy zamieścić imię i nazwisko dziecka oraz dwa numery kontaktowe do rodziców lub najbliższej dla dziecka osoby. Takie podstawowe informacje powinny wystarczyć. Na większości modeli bransoletek możliwy jest grawer z dwóch stron. Na stronie wewnętrznej, tej niewidocznej podczas noszenia, możemy zamieścić więcej danych np. adres, PESEL czy grupę krwi. Jeżeli taka bransoletka ma dodatkowo sprawiać radość dziecku możemy pomyśleć nad wygrawerowaniem obok danych jakiegoś ulubionego symbolu naszej córki lub syna. Jeżeli dziewczynka uwielbia koty to może grafikę jakiegoś ślicznego kotka, a dla chłopca postać z LEGO. Tutaj wszystko jest możliwe, a ograniczeniem w wykonaniu graweru jest jedynie miejsce na stalowym elemencie bransoletki. Usługa grawerowania nie jest droga.

Indywidualny grawer możesz wykonać już za 30 zł. Tutaj nie płacisz za ilość liter czy grafikę, cena jest stała i liczona za powierzchnię na której wykonywany jest grawer.

Bransoletki z indywidualnym grawerem to będzie świetne rozwiązanie na nadchodzące wakacje. Dzięki takiemu gadżetowi będziemy spokojniejsi i możemy bardziej beztrosko korzystać z uroków wakacyjnych wyjazdów. Zobacz już teraz wszystkie modele bransoletek z możliwością wykonania indywidualnego graweru w sklepie zubiro.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *